Yhteystiedot

KUVA: LAURA VANZO

Yhteystiedot

Tampereen Musiikkijuhlat
Tullikamarin aukio 2 (2.krs)
33100 Tampere

040 647 5760
music@tampere.fi

Toimisto on auki ma–pe 9–15.30*


* Toistaiseksi toimistohenkilökunta on pääosin etätöissä eikä Tampereen kaupungin tiloihin oteta vastaan vierailijoita.

Henkilökunta

Minnakaisa Kuivalainen
toiminnanjohtaja
p. 050 405 5225
minnakaisa.kuivalainen@tampere.fi

Eija Koivusalo
tuottaja
p. 050 530 8898
eija.koivusalo@tampere.fi

Katariina Pasuri
tiedottaja
p. 040 800 4361
katariina.pasuri@tampere.fi

Helmi Lind
tekninen tuottaja
p. 040 706 1417
helmi.lind@tampere.fi

Siiri Hirsiaho
graafikko
p. 040 706 2568
siiri.hirsiaho@tampere.fi

Juhamatti Kauppinen
tuottaja
p. 050 530 8777
juhamatti.kauppinen@tampere.fi

Design

Verkkosivut, ilme & logo

Ilkka Olander / Sometek

Festivaalikuvat

© Maarit Kytöharju

Tietosuojaselosteet

Avaa tietosuojaselosteet .PDF muodossa.